"MÜŞTERİLERİNİ, MÜŞTERİLERİ İÇİN KAÇINILMAZ KILAR."
EĞİTİM
Nebim V3 Uzmanlık Eğitimi ve Sertifikasyonu

 

Nebim V3 Uzmanlık Eğitimlerinin amacı; Nebim V3 yazılımını uzman düzeyinde kullanabilmeyi, yönetebilmeyi ve yazılımın parametrik özelliklerini tanıyarak yazılımı firmalarda doğru bir şekilde uyarlamayı öğretmektir.

Katılımcıların iş kavramı bilgilerini öğrendikleri ve bunu Nebim yazılımlarını parametrik olarak konfigüre etme deneyimi ile pekiştirdikleri uygulamalı eğitimler, katılımcıları yetkinliklerini kanıtlamalarını sağlayan "Nebim Application Expert (NAE) Sertifikası'nı " almaya hazırlamaktadır.

Bilgi İşlem, Ürün Yönetimi, Satın Alma, Depo Yönetimi, Satış Kanalları, Finans Yönetimi, Muhasebe ve Sabit Kıymetler ve Mağaza Yönetimi Uzmanlık Eğitimi sınavlarında başarılı olan katılımcılar, daha sonra NAE Sertifikası'nı  almaya hak kazanmaktadırlar. NAE Sertifikası için gereken her konu ile ilgilenmeyen katılımcılar, sadece kendi alanları ile ilgili konuların eğitimlerini almakla ve ilgili konuların uzmanlık sınavlarına katılmakla yetinebilirler.

Uzmanlık Eğitimleri; hem daha önce Temel Kullanıcı Eğitimi almış olan kişilere yönelik "hızlandırılmış fark eğitimleri", hem de daha önce eğitim almamış kişilere yönelik, her iki eğitimi de kapsayan eğitimler şeklinde sunulmaktadır.

Uzmanlık Eğitimlerine kurumsal firmaların personellerinin katılabilecekleri gibi, akademik eğitimlerini sürdüren kişiler, ya da kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen kişiler de "bireysel" olarak katılabilmektedirler.

Uzmanlık Eğitimleri, Nebim yazılımları kullanan firmalara özel fiyat avantajı sağlanarak Nebim Yetkili Eğitim Merkezi Sektör Eğitim tarafından verilmektedir.

Uzmanlık Eğitimlerine kayıt yaptırmak için egitim@nebim.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Nebim V3 Uzmanlık Eğitimi (Temel Kullanıcı Sonrası Fark Eğitimi) Nebim V3 Uzmanlık Eğitimi (NAE) Diğer Nebim V3 Uzmanlık Eğitimleri